Radyo Banko Hakkında

Ozan grubu bünyesinde karasal yayın yapmakta olan kanalın Ankara da yayın hayatına başlayan ulusal bir radyo istasyonudur. Dinleyicilere unutulmaz dakikalar yaşatan radyo kanalı hızla büyümektedir. Ankara'nın en çok sevilen Ankara havalarına yer vermekte olan kanalın tüm Türkiye de sevilmektedir. 99.1 frekansı ile karasal yayın yapmakta olan kanalın tüm bu müzik arşivinin yanı sıra gün içerisinde yapmış oldukları programlar ile de dinleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Radyo Banko Sosyal,Kültürel,Magazin ve spor gibi konuları içermekte olan sohbetler ve bilgilendirmeler ile dinleyicilere hem öğretmekte hemde eğlendirmektedir. Aynı zamanda gün içerisinde haber bültenlerine ve son dakika haberlerine de yer vermektedir. 7 gün 24 saat yayın yapmakta olan kanalın canlı yayın programları ile dinleyiciler arasında bağlantılar sayesinde istek şarkılara yer vermektedir. Sadece canlı bağlantılar ile değil internet üzerinden ve mesaj üzerinden de dinleyicilerin istek şarkılarına öncülük etmektedir. Radyo Banko Tüm bunların yanı sıra yapmış oldukları etkinlikler ile ve yarışmalar ile tüm genç kesimin önünü açmaktadır.  Aynı zamanda yapmış oldukları programlar ile hoş sohbetlere yer vermekte olan kanalın dinleyiciler açısından samimi ve içten program olduğuna öncülük etmektedir.
Yayınlarından bu yana hiç bir aşağılama,dil din ırk konularına ve iç bir yargılara yer vermemekte olan kanalın tarafsız müzik çevresine de büyük önem vermektedirler. Bu sayede sevilmekte ve samimi yayın yapmakta oldukları için büyük bir dinleyici kitlesine sahip olmuşlardır.

ankara radyoları  

Yorumlar Yorum Yaz    Henüz bu radyoya yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın!
Türkiyenin en popüler canlı radyo dinleme sitesi RadyoDinlebe.com yerel ve yöresel bütün radyoları sizlere birarada sunmuştur. İnternetten müzik dinlemenize imkan sağlayan radyo sitesi günün istediğiniz saatinde online radyo dinleyebileceğiniz bir platformdur. Radyo Dinlemek Ruhunuzu Okşar!