Maraş Sultan Radyo Hakkında

01.09.1993 tarihinde yayın hayatına başlamakta olan kanalın küçücük bir radyo istasyonu ile başlamasına rağmen ve küçük bir verici ile başlayarak şimdiye daha büyük bir istasyona ve verici sistemlerine sahiptir. Yılların getiriği tecrübe ile büyük gelişimlere adım atmakta ve bu seviyeyi yükseltmeyi daha çok amaçlayarak sadece K.Maraş'ın değil tüm Türkiye de bilmesini ve her alanda karasal yayın yapmayı amaçlamaktadır. K.Maraş'ın en sevilen radyo istasyonu olan Sultan FM ilçede 30'a yakın radyo istasyonu olmasına rağmen diğer radyo istasyonlarına nadiren en sevilen istasyon olmuştur. Yayın akışı boyunca pop ve slow müzik türlerine yer vermekte olan kanalın aynı zamanda gün içerisinde arabesk ve Türk Halk müziklerine de yer vermektedir. Maraş Sultan Radyo Karasal yayın yapmakta olan kanalın yayın akışı boyunca eğlenceli içeriklere yer vermektedir. 1993 yılından bu yana reklam kapasitesi ile de büyük gelişim göstererek bütçelerin de oldukça büyüyerek kendi bünyesini de genişletmektedir. Teknolojik alt yapısı ile de büyük gelişim göstererek kaliteli bir radyo istasyonu olmuştur. Sultan yayın Fm bünyesinde hızla daha fazla dinleyici kitlesine sahip olmakta olan kanalın sadece alt yapıları yada müzik kültürü ile değil gün içerisinde yapmış oldukları canlı programlar ile de oldukça sevilmektedir. Kültürel,sosyal,magazin,spor ve ekonomi gibi çeşitli konular hakkında bilgi vermekte olan kanalın aynı zamanda haber bültenlerine yer vermektedir. 93.2 frekansı ile karasal yayın yapmakta olan kanalın tüm dünyada internet üzerinden de yayın yaparak her kesime ulaşmaktadır.

kahramanmaraş radyoları  

Yorumlar Yorum Yaz
  • ahmetsamercy46 tarafından yapılan yorum; 2 yıl önce

    okan abi sen ve bacı sultan aplama teşekür ederim beni hayata siz döndürdünüz her sösönüz caltıkınız her müzikler akşama kadar sabahlara kadar eleki bacı sultan 24 saat calsa bıhman o yapsın bütün yorumları

Türkiyenin en popüler canlı radyo dinleme sitesi RadyoDinlebe.com yerel ve yöresel bütün radyoları sizlere birarada sunmuştur. İnternetten müzik dinlemenize imkan sağlayan radyo sitesi günün istediğiniz saatinde online radyo dinleyebileceğiniz bir platformdur. Radyo Dinlemek Ruhunuzu Okşar!