Hatay Melodi Fm Hakkında

Uzun yıllardır yayın yapmakta olan kanalın büyük bir dinleyici kitlesi ile sevilen radyo istasyonu olmayı başarmıştır. Hatay ilinin sevilen müziklerini paylaşarak dinleyicinin güvenini kazanmıştır. Yenilikçi teknolojik gelişimler ve iletişim araçlarına yer vermekte olan kanalın otomasyon sistemlerinin ve stüdyolarda bulunmakta olan cihazlar ile en rahat şekilde yayın yapmakta ve güvenilir bir şekilde yayın akışını sürdürmektedir.Gün içerisinde yapmış oldukları dinleyiciler ile hoş sohbetler ve eğlenceli anlar sunmaktadır . Bu açıdan pek çok programlara da öncülük etmiştir. İnternet üzerinden tüm dünyada da yayın yapmakta olan kanalın yayın akışı 24 saat kesintisiz şekilde kayıt yapılmaktadır. Bu şekilde güvenilir radyo istasyonu olmuştur ve teknolojik gelişimlere öncülük etmiştir. Gelişmekte olan iletişim araçları ile yapmış oldukları otomasyon ve stüdyo sistemleri ile güvenilir ve sağlam bir program sunmaktadırlar.  Yöresel ve Halk türküleri ile formatını sağlamaktadır. Hatay Melodi FM Her zaman yenilikçi ve araştırmacı bir ideal olma yolunda ilerlemişlerdir. Gün içerisinde yapmış oldukları canlı programlar ile dinleyiciler arasında yapmış oldukları bağlantılar sayesinde dinleyici kitlesi  ile samimi ve içten sohbetler sunmuşlardır. Bunların yanı sıra dinleyicilerin istek şarkılarına da yer vermiştir.Kitle iletişim araçlarının gelişmesinde ve yenilenmesinde büyük önem vermekte olan kanalın otomasyon sistemleri ve stüdyolarda gelişen teknolojik alt yapısına yer vermektedir. Radyo Şok Hatay ve Asya Radyo Hatay ile kardeş radyolar ile birlikte en büyük radyo istasyonu olma yolunda hızla emin adımlarla ilerlemektedirler. 98.5 frekansı ile Hatay'ın sevilen müziklerini sizlere sunmaktadırlar.

hatay radyoları  

Yorumlar Yorum Yaz
  • baba yorgun deniz ısı tarafından yapılan yorum; 3 yıl önce

    süpersiniz canlar

  • tatli bela tarafından yapılan yorum; 3 yıl önce

    İnsanin yuregindeki ezgidir melodi fm gurbetcinin soludugu nefestir candir canandir melodi fm tesekkurler umudumuzu guclendiren sesimizin duygularimizin oncusu melodi fm KATAR dan Antakyaya sevgilerle ALİ kAFAOGLU

Türkiyenin en popüler canlı radyo dinleme sitesi RadyoDinlebe.com yerel ve yöresel bütün radyoları sizlere birarada sunmuştur. İnternetten müzik dinlemenize imkan sağlayan radyo sitesi günün istediğiniz saatinde online radyo dinleyebileceğiniz bir platformdur. Radyo Dinlemek Ruhunuzu Okşar!