Akkuş Fm Hakkında

20 ekim 2013 tarihinde kurulmuş olan Akkuş FM ordu akkuş da yer almaktadır. Yayın akışından bu yana büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan akkuş FM radyo bünyesi açısında gelişmekte olan iletişim araçları ile her türde şarkıları dinletmektedir.
Gün içerisinde ordu ya özel yöresel şarkılara daha çok önem vermekte olan radyo istasyonudur. Geniş bir yayın akışına sahip olan Akkuş FM kendi bünyesinde bu kısa süre içinde oldukça gelişmektedir. 2013 yılında kurulmasına rağmen oldukça büyük bir dinleyici kitlesine ulaşmıştır. Bir web radyosu olan akkuş FM internet üzerinden nerede olursanız olun dinleyebilirsiniz. Karadeniz yöresine özgü müzik türlerine ağırlık veren radyo istasyonu gün içerisinde pop, slow, Türk Halk müziği ve Türk Sanat müziği türlerine de yer vermektedir. Akkuş FM Gün içerisinde yapılan programları sundukları DJ'lerin kültürel, sosyal ve magazin konularına ele almalarından bir yana gün içerisinde son dakika haberlerine de yer vermektedirler. Hiç bir din,dil,ırk ayrımı yapmadan hoş sohbetlere ve samimi konuşmalara yer veren kanalın dinleyiciler arasında güveni ön plana koymaktadır. Bunların yanı sıra canlı sohbetler ile dinleyiciler arasında canlı bağlantılar yapılmakta ve dinleyicilerin sundukları istek şarkılarına yer vermektedir.
Sadece etkinliklere ve sohbetlere değil teknolojik gelişimlere de yer vermektedir. Bunlar arasında stüdyolardaki sistemlerin ve istasyonlarda bulunan otomasyon sistemlerinin yeni güncel sistemlere önem vererek istasyonlarında barındırmaktadırlar bu şekilde güvenlik açısından büyük bir önem vermektedir.

ordu radyoları  

Yorumlar Yorum Yaz
  • 66 tarafından yapılan yorum; 2 yıl önce

    55

Türkiyenin en popüler canlı radyo dinleme sitesi RadyoDinlebe.com yerel ve yöresel bütün radyoları sizlere birarada sunmuştur. İnternetten müzik dinlemenize imkan sağlayan radyo sitesi günün istediğiniz saatinde online radyo dinleyebileceğiniz bir platformdur. Radyo Dinlemek Ruhunuzu Okşar!